E rrallë! Njihuni me qenin që ka buzëqeshjen dhe sytë si të njeriut - Bota Sot
E rrallë! Njihuni me qenin që ka buzëqeshjen dhe sytë si të njeriut

Ndryshe

E rrallë! Njihuni me qenin që ka buzëqeshjen dhe sytë si të njeriut

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 06:51
Nori

Është ndoshta qeni më i rrallë që keni parë ndonjëherë.

E veçanta e kafshës qëndron në faktin se ka buzëqeshje dhe sytë si të njeriut.

Nori, është në pronësi të Kevin Hurless, 33 vjeç dhe Tiffany Ngo, 34 vjeç, nga Seattle i Britanisë, dhe është një nga rracat e një lloji me tipare njerëzore.

Image

Me sy të mëdhenj, në formë bajame, të cilat kanë ngjyrë bojëqiel

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...