Kontrolloni mirë xhepat! Nëse keni këtë kartmonedhë 50 euro mund të bëheni të pasur - Bota Sot
Kontrolloni mirë xhepat! Nëse keni këtë kartmonedhë 50 euro mund të bëheni të pasur

Ndryshe

Kontrolloni mirë xhepat! Nëse keni këtë kartmonedhë 50 euro mund të bëheni të pasur

Më: 16 janar 2020 Në ora: 22:46
Ilustrim

Besojeni ose jo, kartëmonedha në vlerë prej 50 euro ndonjëherë vlen më shumë se aq.

Në fakt, në internet disa kartëmonedha të kësaj shume mund ta arrijnë vlerën deri në 10 herë më të madhe, dhe arsyeja për këtë është numri serik në këndin e sipërm të tyre në anën e djathtë.

Koleksionuesit nga e mbarë bota ofrojnë pa pushim oferta dhe janë të gatshëm që për një kartëmonedhë të rrallë të paguajnë shumë herë më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat