Foto që po çmend Britaninë: Shikoni këmbët të shikoni kokën!

Ndryshe

Foto që po çmend Britaninë: Shikoni këmbët të shikoni kokën!

Më: 24 prill 2020 Në ora: 20:23

Fotoreporteri i njohur britanik Leon Neal ka sjellë një foto mjaft interesante të Kancelares gjeramane, Angela Merkel, ish-kryeministres së Britanisë së Madhe, Theresa May dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama.

Në foto duken vetëm këmbët e tyre, ku tregohet serioziteti që tregojnë këta kryetarë shtetesh për postin e popullin e tyre përmes veshjes së tyre, ku Edi Rama mban veshur një palë atlete sikur ka dalë për xhiro.

Komentet e mediave britanike janë therëse ndaj kryeministrit shqiptar, ku njëra shkruan: Shikoni këmbët të shikoni kokën!

Për më tepër shihni foton e mëposhtme

Image

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat