Mbi 250 pjesëmarrës mahnitin Stacionin Qendror të Belgjikës - Bota Sot
Mbi 250 pjesëmarrës mahnitin Stacionin Qendror të Belgjikës

Ndryshe

E shtunë, 20 tetor 2018

Mbi 250 pjesëmarrës mahnitin Stacionin Qendror të Belgjikës

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 15:58
Pamje nga video

Për një organizim të tillë duhet shumë kohë dhe përkushtim, megjithatë vullneti i këtyre njerëzve duket se ka thyer çdo limit.

Më shumë se 250 njerëz kanë qenë pjesëmarrës në një ‘flashmob’. Ky organizim është mbajtur në orët e mëngjesit në Stacionin Qendror në Antwerp, Belgjikë.

Shikojeni performancën e tyre unike në videon më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test