Bregdeti mbushet në mënyrë misterioze me dhjetëra peshkaqenë - Bota Sot
Bregdeti mbushet në mënyrë misterioze me dhjetëra peshkaqenë

Ndryshe

E enjte, 18 tetor 2018

Bregdeti mbushet në mënyrë misterioze me dhjetëra peshkaqenë

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 22:20
Pamje nga video

Lance Payne ka qenë duke shëtitur në një plazh të Queensland të Australisë, kur ka hasur në dhjetëra peshkaqenë që kishin dalë në bregdet.

I shqetësuar me rastin, 54-vjeçari i ka njoftuar autoritetet dhe bëri një filmim, të cilin më pas e postoi në rrjetet sociale.

“Asnjëri trup nuk kishte ndonjë lëndim apo kafshim, si ka mundësi që dolën vet”, ka thënë Payne.

Ekspertët nuk kanë dhënë ndonjë shpjegim, pse një grup kaq i madh i këtyre krijesave përfunduan të ngordhura jashtë ujit. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test