Hyri në mënyrë të pashpjegueshme pas dollapit, kërkonte ndihmë që të largohet - Bota Sot
Hyri në mënyrë të pashpjegueshme pas dollapit, kërkonte ndihmë që të largohet

Ndryshe

Hyri në mënyrë të pashpjegueshme pas dollapit, kërkonte ndihmë që të largohet

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 16:56
Pamje nga video

Charlie është fëmija nga Shtetet e Bashkuara, që po luante në dhomën e tij, kur papritmas ngeci brenda dollapit të rrobave.

Pasi hyri në mënyrë të pashpjegueshme, nxori njërën këmbë përjashta, por kërkonte ndihmën e babait që të largohet prej aty.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon vogëlushin që ri i qet dhe nuk bën panik, derisa ndodhet në këtë situatë të pazakontë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test