E tmerrshme, balerina aksidentohet rëndë gjatë kërcimit - Bota Sot
E tmerrshme, balerina aksidentohet rëndë gjatë kërcimit

Ndryshe

E martë, 16 tetor 2018

E tmerrshme, balerina aksidentohet rëndë gjatë kërcimit

Më: 28 janar 2018 Në ora: 12:28
Ale Izquierdo

Partnerja e Max Evans në Dancing On Ice, Ale Izquierdo është dërguar në spital pasi u rrëzua nga krahët e tij gjatë provave për kërcim.

Kampionja meksikane e patinazhit shihet duke kapur kokën e saj në ankth dhe u shtri me shpinë pas rënies nga krahët e Max.

Mjekët thanë se 30 vjeçarja ka nevojë të pushojë duke lënë në dyshim nëse çifti do të performojë në shfaqjen live të dielën.

Image

Ylli skocez Max u tremb nga ajo çfarë i ndodhi partneres së tij. Ai dhe ndihësi i tij nxituan ta ndihmonin balerinën, e cila dukej se kishte shumë dhimbje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test