Pronaren që luante në piano, qeni e përcillte duke ‘kënduar’ - Bota Sot
Pronaren që luante në piano, qeni e përcillte duke ‘kënduar’

Ndryshe

E hënë, 22 tetor 2018

Pronaren që luante në piano, qeni e përcillte duke ‘kënduar’

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 15:20
Pamje nga video

Abigail LaFleur-Shaffer nga Kolorado e Shteteve të Bashkuara, ka treguar se si qeni Kuma e përcjellë atë kur është duke luajtur në piano.

Në videon e postuar, kafsha shtëpiake dukej sikur po këndonte dhe kënaqej me këtë lojë.

“Kjo nuk është hera e parë, sa herë qe e dëgjon pianon, kitarën apo ndonjë ritëm në radio, menjëherë fillon të këndojë”, ka thënë Abigail.

Madje, pronarja është shprehur krenare, teksa kërkon që Kuma ta avancojë këtë talent. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test