Mashkull-femër-dragua! - Bota Sot
Mashkull-femër-dragua!

Ndryshe

Mashkull-femër-dragua!

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 21:55
Eva Tiamat Medusa

Një i pasionuar pas tatuazheve pretendon se është është 'transeksuali më i modifikuar në botë'.

 Eva Tiamat Medusa, nga Bruni, Teksasi ka shpenzuar më shumë se 60,000 dollarë që të ngjajë si dragua, duke vendosur midis të tjerave edhe tetë "brirë" në kokë, siç tregojnë imazhet e jashtëzakonshme.

Në vitin 1997, Eva jetonte si një burrë dhe punonte si nëndrejtor në një nga bankat kryesore të Amerikës, por një diagnozë e HIV-it ndryshoi atë duke u bërë nga Richard Hernandez, në Eva Tiamat Medusa.

Duke lënë prapa botën e korporatave, Eva filloi të ndryshimeve e njëpasnjëshme  në formën "reptilit", ajo që kishte dëshiruar gjithmonë.

Njeriu thotë se është braktisur nga prindërit në moshën 5 vjeçare dhe se është "rilindur përsëri" nën kujdesin e gjarpërinjve.

 ajo do të dëshironte gjithmonë të ketë, duke pretenduar se pasi u braktisur nga prindërit e saj në moshën pesë vjeçare, ajo u 'lindur përsëri' nën kujdesin e gjarpërinjve.

Tani 56-vjeçarja filloi transformimin e saj me një seri tatuazhesh.

Eva tha: "Për mua, transformimi im është udhëtimi më i madh i jetës sime.

"Ka arsye të thella dhe kuptime të thella rreth transformimit tim dhe pse unë po e bëj atë.

"Unë kam dy nëna: njëra është nëna ime e parë e lindjes dhe lindja ime e dytë është për prindërit e mi, të cilët janë gjarpërinjtë.

Shpresoj që historia ime të ndihmojë njerëzit e tjerë - jo vetëm për ata që kanë kaluar kohë të vështira, por edhe për njerëz që kanë humbur shpresën".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test