Policët ngrohen, ndeshen me topa bore - Bota Sot
Policët ngrohen, ndeshen me topa bore

Ndryshe

Policët ngrohen, ndeshen me topa bore

Më: 3 mars 2018 Në ora: 10:12
Ata qëndruan përjashta një parkingu, që të ngrohen duke u ndeshur me topa bore.

Moti i ftohtë dhe me borë që po mbretëron në Londër nuk i detyroi tre policë të hyjnë dhe të nxehen në vetura.

Ata qëndruan përjashta një parkingu, që të ngrohen duke u ndeshur me topa bore.

Në fakt, ata nuk janë të vetmit që luajtën sikur fëmijë, pasi ishin parë edhe një patrullë tjetër që sfiduan borën në të njëjtën formë.

“Trajnimet speciale” është dëgjuar duke thënë dikush në sfond, për tretmanin që bënë ata para se të nisnin turnin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test