Propozim i dyfishte martese mes çiftit lezbikë - Bota Sot
Propozim i dyfishte martese mes çiftit lezbikë

Ndryshe

E martë, 20 nëntor 2018

Propozim i dyfishte martese mes çiftit lezbikë

Më: 31 maj 2018 Në ora: 18:37
Jessa Gillaspie dhe Becky McCabe

Një çift lezbikësh i kanë propozuar njëra – tjetrës për të njëjtën kohë martesë.

Por njëra ishte më e shpejtë se tjetra.

Jessa Gillaspie dhe Becky McCabe u habitën me njëra-tjetrën duke propozuar përnjëherë martës në Kopshtin Zoologjik të  Memphis në Tennessee.

Çifti i lumtur i tregoi BBC-së se si u zhvillua e gjitha ngjarja e cila u xhirua dhe u shpërnda në internet.

Video Ketu

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test