Polici harron t’a tërheq frenin e dorës, makina përfundon në kanal - Bota Sot
Polici harron t’a tërheq frenin e dorës, makina përfundon në kanal

Ndryshe

E premte, 19 tetor 2018

Polici harron t’a tërheq frenin e dorës, makina përfundon në kanal

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 06:33
Pamje nga aksidenti

Videoja e shkurtër tregon një oficer policie duke u ndalur anash rrugës. Ai pastaj e lë makinën, një Dacia Logan, dhe disa sekonda më vonë automjeti fillon të shkojë drejt kanalit.

Mësimi nga ky rast: kurrë mos e lini asnjë makinë pa e tërhequr frenin e dorës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test