Peshkun që kishte rënë në grepin e saj, ia gëlltiti peshkaqeni gjigant - Bota Sot
Peshkun që kishte rënë në grepin e saj, ia gëlltiti peshkaqeni gjigant

Ndryshe

Peshkun që kishte rënë në grepin e saj, ia gëlltiti peshkaqeni gjigant

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 07:37
Pamje nga video

Një video amatore shfaq një vajzë të re e cila derisa po peshkonte, befasohet kur para saj shfaqet një peshkaqen gjigant i cili ia rrëmben peshkun që kishte rënë në grepin e saj.

Lexis Chancey po qëndronte ulur mbi një platformë “lundruese” në Stuart të Floridës, duke u munduar të zë ndonjë peshk për drekë.

Por, 20-vjeçarja pas disa momenteve e kupton se në grepin e saj kishte ngecur një peshk, të cilin ia rrëmben në momentet e fundit një peshkaqen.

Ajo lëre që e humb peshkun, por e humb përqendrimin dhe fillon të bërtas nga frika se mund ta pësojë edhe ajo.

Chancey është e bija e Ben Chancey, peshkatarit të njohur që ka emisionin e tij “Cheë On This”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...