Kur mushkonjat të bezdisin aq shumë - Bota Sot
Kur mushkonjat të bezdisin aq shumë

Ndryshe

Kur mushkonjat të bezdisin aq shumë

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 06:51
Duket që pickimi i mushkonjave e kishin bezdisur aq shumë britanikun sa që bënë atë t’i vras ato dhe t’i shfaq përmes një dosje të cilat i evidentonte me numër rendor.

Të nxehtit dhe sezona e verës sjellin me vete edhe mushkonjat të cilat shpesh herë bëhen të bezdisshme për njerëzit.

E ndërsa ekzistojnë vajra për lyerjen e trupit apo aparate të ndryshme për t’i larguar ato nga ambienti ku ju qëndroni, dikush në Britani të Madhe veproi ndryshe për të zgjidhur problemin.

Duket që pickimi i mushkonjave e kishin bezdisur aq shumë britanikun sa që bënë atë t’i vras ato dhe t’i shfaq përmes një dosje të cilat i evidentonte me numër rendor.

Për më shumë ja fotografia që dëshmon atë se çfarë ka bërë ai,

Gjithsesi pickimi i mushkonjave sa është i bezdisshëm mund të jetë edhe i rrezikshëm, ndërsa ato e zgjedhin personin për ta pickuar, varësisht nga grupi i tij i gjakut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat