Shikoni se çfarë bënë ky njeri me 50 centë - Bota Sot
Shikoni se çfarë bënë ky njeri me 50 centë

Ndryshe

Shikoni se çfarë bënë ky njeri me 50 centë

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 14:54
Pamje nga videoja

Një njeri ka arritur të bëjë një unazë nga një monedhë 50-centësh.

Ky njeri ka arritur që në mënyrë brilante të krijojë një unazë nga një monedhë.

Në videon që do të shihni më poshtë ju mund të vëreni se në fund unaza nuk dallon aspak nga një unazë e vërtetë prej ari.

Shikojeni videon dhe do të bindeni vet.

Ky njeri ka arritur që në mënyrë brilante të krijojë një unazë nga një monedhë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...