Plas grushti në klasë, mësuesi bën për spital nxënësin - Bota Sot
Plas grushti në klasë, mësuesi bën për spital nxënësin

Ndryshe

Plas grushti në klasë, mësuesi bën për spital nxënësin

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 18:00
Mësuesi Marston Riley ka vendosur rreth 50 mijë dollarë kusht për lirimin nga burgu i Los Anxhelosit, ndërsa nxënësi është kthyer në shtëpi pas trajtimit në spital.

Një mësues në Kaliforni është vënë nën akuzë për abuzim me fëmijët, pasi goditi me grusht një nxënës 14 vjeçar. Por, ndërkohë nxënës të shumtë kanë dalë në mbrojtje të tij.

Mësuesi Marston Riley ka vendosur rreth 50 mijë dollarë kusht për lirimin nga burgu i Los Anxhelosit, ndërsa nxënësi është kthyer në shtëpi pas trajtimit në spital.

Në videon e incidentit shihet zënka në shkollën e mesme të Maywood.

Mësuesi kritikoi nxënësin për mungesën e uniformës në klasë dhe kërkoi nga ai të largohej.

Në vend të kësaj, nxënësi sfidoi mësuesin duke i vënë në pah të qenit person me ngjyrë duke e goditur i pari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...