Momenti emocionues kur daltonisti sheh për herë të parë ngjyra - Bota Sot
Momenti emocionues kur daltonisti sheh për herë të parë ngjyra

Ndryshe

Momenti emocionues kur daltonisti sheh për herë të parë ngjyra

Më: 1 dhjetor 2018 Në ora: 15:42
Pamje nga videoja

Një burrë rreth të 60-tave i lindur daltonist, pra që nuk i dallon ngjyrat ka parë të tilla për të parën herë.

Kjo për shkak të syzeve që familja e tij i kanë bërë befasi.

Këtë e shohim përmes një video që po qarkullon në rrjetet sociale, ku i moshuari shpërthen në lotë pasi që she për të parën herë.

Këto syze e bëjnë atë që të shoh ngjyra për të parën herë dhe reagimi i tij është fantastik e po ashtu emocionues.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test