I mërzitur nga trafiku i ngarkuar, ngjitet në kabllot elektrike - Bota Sot
I mërzitur nga trafiku i ngarkuar, ngjitet në kabllot elektrike

Ndryshe

I mërzitur nga trafiku i ngarkuar, ngjitet në kabllot elektrike

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 23:06
Foto

Shpesh herë njerëzit mërziten nga trafiku i ngarkuar.

Por një person duket se assesi nuk ka qetësuar veten dhe nuk ka hezituar që të gjejë një mënyrë për t’u larguar nga trafiku i ngarkuar në Vietnam.

Një këmbësorë i frustruar, u ngjit lartë në kabllot elektrik, në mënyrë që të mos ngujohej në trafik, 

Ai filloi të ngjitej në kabllot e energjisë elektrike, si një përpjekje për të kaluar rrugën.Njeriui cili duket të ketë qenë për ngut, manovroj ngjashëm me ‘Siperderman’ në mes të ajrit.

Njerëzit u shprehën shumë të habitur me guximin e tij, duke treguar se sa rrezik ishte ngjitja në kabllo elektrike.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat