Milaim Zeka dhe cicërrimat e tij, të paturpshme....!

Opinione

Milaim Zeka dhe cicërrimat e tij, të paturpshme....!

Nga: Petrit Dibrani Më: 23 tetor 2020 Në ora: 14:27
Petrit Dibrani

Ç’doher ky far njeriu, me zhargonin e tij të fëlliqur dhe duke menduar se ky i dinë të gjitha.

Me e ndëgju këtë njeri, të mbushet mendja se ky është asistent i Prokurorit Special të Gjykatës Speciale!

Ky far! Se di a mund ta quaj edhe gazetar?

Sikur të tregonte, a punon për ndonjë sherbim sekret dhe nëse po për cilin shërbim?!

Mujshari prepotent, i ngrefosur dhe kapardisur, tani na folka për aktakuzat e kinse të ngritura nga Gjykata Speciale ndaj Presidentit të Republikës, z. Hashim Thaqi dhe ish Kryeparlamentarit dhe Kryetarit të PDK-ës. z. Kadri Veseli.

Hajde mujshar i informuar hajde!

Unë pyes veten, ju mujshar i ngrefosur dhe kapardisur, pispiling dhe bishtatundës, a shiqoni ju veten në pasqyrë?!

Ndërsa për ju zyrtarë të PDK-ës, të një subjekti politik të proceseve dhe sfidave, gjatë këtyre viteve të pasluftës, që nxjerrni gjoksin për simbolin Kombëtar Shqiptarë UÇK-ës, ku jeni fshehur!?

Ju, zyrtarë të PDK-ës duke shfrytëzuar, punën e Liderëve të UÇK-ës dhe subjektit politik PDK-ës të cilit i takoni, jeni në ato poste që jeni, ku jeni fshehur pse s’po reagoni, nga kush frigoheni???

Nëse jeni të frikësuar dhe ankthi, i’u ka kapluar tregoni mos hezitoni, ose reagoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat