Vdes mësuesja 36-vjeçare

Peja

Vdes mësuesja 36-vjeçare

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 10:50
Drenusha Zymberaj – Morina

Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare mësuesja Drenusha Zymberaj – Morina nga fshati Trestenik i Pejës.

Familja ka njoftuar se varrimi i të ndjerës do të bëhet sot në ora 14:00.

“Të ndërruar familjarë, miq, shokë, dashamirë, ju njoftojmë qe me datë 19.11.2021 në moshën 36 vjeçare ka ndërruar jetë Bashkëshortja, Nëna, Vajza dhe Mësuesja jonë Drenusha Zymberaj – Morina.

Varrimi i të ndjerës bëhet me datë 20.11.2021 në ora 14:00 në varrezat e fshatit Trestenik”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat