Sot pritet nënshkrimi i Memorandumit të Mirëkuptimit mes Prizrenit dhe Portugalisë

Prizreni

Sot pritet nënshkrimi i Memorandumit të Mirëkuptimit mes Prizrenit dhe Portugalisë

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Sot do të nënshkruhet Memorandum Mirëkuptimi.

Memorandumi nënshkruhet ndërmjet Komunës së Prizrenit dhe qytetit të Portos së Portugalisë.

Kjo bëhet për bashkëpunim në fushat e turizmit, ekonomisë dhe kulturës.

Ngjarja nis duke filluar nga ora 15:00.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat