Bëni palestër gjashtë javë, kështu do ndryshoni - Bota Sot
Bëni palestër gjashtë javë, kështu do ndryshoni

Shëndetësia

Bëni palestër gjashtë javë, kështu do ndryshoni

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 08:00
Ilustrim

Palestra po bëhet pjesë e pandashme e jetës, por edhe e nevojshme për secilin.

Ky i ri ka dëshmuar se palestra mund ta ndryshoj jetën tuaj dhe kuptimin e saj.

Ai ka ushtruar rregullisht për vetëm gjashtë javë dhe ndryshimi ishte tejet i madh. Shikoni videon e mëposhtme për t’u bindur në këtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...