Stuhi dëbore në aksin Pukë-Shkodër/ Shtohet rreziku për automjetet nga ngricat dhe humnerat

Shkodra

Stuhi dëbore në aksin Pukë-Shkodër/ Shtohet rreziku për automjetet nga ngricat dhe humnerat

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 16:27
Foto

Stuhitë e dëborës kanë përfshirë edhe aksin Pukë-Shkodër.

Për shkak të erës dhe dëborës, lëvizja e automjeteve është bërë edhe më e vështirë.

Aksi Pukë-Shkodër njihet si ndër më të rrezikshmeve në veri për shkak të kthesave të shumta, ndërsa në periudhën e dimrit shtohet rreziku nga ngricat dhe humnerat e shumta që ka gjatë gjithë rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat