Aksident i rëndë në Shkodër

Shkodra

Aksident i rëndë në Shkodër

Më: 29 janar 2022 Në ora: 07:54
Aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë në qytetin e Shkodrës, ku një makinë tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe për pasoj është përplasur me një mur.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka persona të lënduar por vetëm deme materiale.

Siç shihet, makina është shkatërruar totalisht nga përplasjame murin.

Brenda makinës udhëtonin shoferi dhe një pasagjer të cilët nuk kanë pësuar lëndime, por vetëm tronditje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat