E moshuara bie nga pallati ku jetonte dhe gjen vdekjen

Shqipëria

E moshuara bie nga pallati ku jetonte dhe gjen vdekjen

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:47
Foto ilustrim

Një grua e moshuar gjeti vdekjen në Vlorë pasi u rrëzua nga pallati ku banonte.

Sipas policisë, ngjarja ndodhir rreth orës 08:18, në lagjen “28 Nëntori”.

Shtetësja M.C., 80 vjeçe dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit ku banonte e vetme.

Grupi hetimor, po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat