Ja delegatët e degës së Paskuqanit që kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit

Shqipëria

Ja delegatët e degës së Paskuqanit që kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:41
Ilustrim

Janë rreth 85 për qind e delegatëve të degës së PD-së në Paskuqan ata të cilët kanë firmosur për Kuvendin e thirrur në 11 dhjetor.

Këtë fakt e ka bërë të ditur Anton Petnikaj, kryetar i degës së PD-së në Paskuqan, i cili ka lexuar sot edhe emrat e firmëtatëve.

Lista e delegatëve të Paskuqanit:

Anton Petnikaj kryetar i degës,

Agron Plezhnevaj,

Agron Hadarkolaj,

Altin Zaja,

Arben Lala,

Artan Rapi,

Arbër Peraj,

Asllan Ruçi,

Astrit Marku,

Astrit Vata,

Bajram Mena,

Berhan Korllaku,

Besim Myftari,

Bilbil Mziu,

Daniel Ndërgjoni,

Destan Marku,

Detjan Todja,

Elsit Doçi,

Emin Basha,

B.,

Farie Kozeli,

Fatmir Krashi,

Fatmir Mexhaj,

Festim Rexha,

Flamur Allaraj,

Gazmir Shehu,

Gëzim Myftari,

Hajri Lika,

Haki Shehu,

Halil Noka,

Hamit Halili,

Hazir Lataj,

Indrit Loçi, Islam Doçi,

Izet Hoxha,

Kol Hila,

Kujtim Fani,

Liridon Hoxha,

Lutfi Manxhaku,

Mexhit Poleshi,

Mirush Tobli,

Naim Ymerlleshi,

Nehat Çollaku,

Petrit Dunga,

Petrit Peqi,

Petrit Marku,

Pep Vukaj,

Preng Marku,

D,

Sabri Braha,

Sabri Hoxha,

Sami Kaci,

Selim Haxhia,

Selim Balika,

Selim Bulica,

Shemsi Kaci,

Shkëlzen Sinani,

Xhavit Myrta,

Xhelil Bruka,

Xhelal Bruka,

Xh. G.,

Ylber Bukaqi,

Ylli Qitaku,

Gentjana Gjegjndreaj,

Sonila Basha,

Sidorela Nela./

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat