Autobusi përplas 12-vjeçarin në aksin Pogradec-Gështenjas

Shqipëria

Autobusi përplas 12-vjeçarin në aksin Pogradec-Gështenjas

Më: 7 prill 2022 Në ora: 16:33
Foto ilustrim

Një 12-vjeçar është aksidentuar nga një autobus pasditen e sotme në Pogradec.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30.

 "Jemi njoftuar se në aksin rrugor Pogradec-Gështenjas, në afërsi të lumit të Vërdovës, mjeti tip autobus, me drejtues shtetasin Xh. M., banues në Pogradec, ka aksidentuar një të mitur 12-vjeçar, banues në Pogradec"njoftoi policia.

I mituri u dërgua në Spital dhe ndodhet jashtë rrezikun për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat