Kapet kokainë në një anije në portin e Durrësit

Shqipëria

Kapet kokainë në një anije në portin e Durrësit

Më: 17 maj 2022 Në ora: 07:28
Foto ilustrim

Durrës- Një sasi sasi kokaine është sekuestruar në portin e Durrësit.

Kokaina ishte e fshehur në një anije që sillte qymyr.

Anija mban flamur të Antigua Barbuda.

Një grup hetimor po punon për rastin në fjalë, ndërkohë që pritet shoqërimi i drejtuesve të anijes

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat