Operacioni “Tempulli”/ Në gjykatën e Fierit po vlerësohet masa e sigurisë për 4 të arrestuarit

Shqipëria

Operacioni “Tempulli”/ Në gjykatën e Fierit po vlerësohet masa e sigurisë për 4 të arrestuarit

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Si rezultat i superoperacionit “Tempulli” të shtrirë në disa qarqe të vendet dhe ku arrestuar 233 persona, 4 prej tyre në Fier.

Ditën e sotme në gjykatën e Fierit po mbahet seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për katër të arrestuarit.

Po ashtu kujtojmë që edhe gjykata e Vlorës është duke mbajtur seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për 18 të arrestuar po gjatë këtij operacioni.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat