Çfarë kërkuan qytetarët e Kosovës më së shumti në YouTube gjatë vitit 2021

Teknologji

Çfarë kërkuan qytetarët e Kosovës më së shumti në YouTube gjatë vitit 2021

Më: 6 janar 2022 Në ora: 19:50
YouTube

Qytetarët e Kosovës gjatë vitit 2021 kanë shprehur interesim të madh për spektaklet e Shqipërisë.

Sipas statistikave të ekspertit të rrjeteve sociale, Valon Kerolli, 10 fjalët më të kërkuara në Kosovë gjatë vitit 2021 janë:

Përputhen, Çka ka shpija, Big Brother, Me Fal, Big Brother Albania, Don Xhoni, Big Brother Vip, Muzik, Big Brother Vip Albania, Hitet.

Në anën tjetër, shqiptarët e Shqipërisë kanë kërkuar më së shumti:

Përputhen, Big Brother, Portokalli, Big Brother Albania, Noizy, Big Brother Vip, Don Xhoni, Muzike, Klanifornia Dhe Big Brother Vip Albania.

Image
Kerkimet
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat