​“BNE” mposhten nga “ENCE”, nuk kualifikohen në “Stazën e legjendave"

Teknologji

​“BNE” mposhten nga “ENCE”, nuk kualifikohen në “Stazën e legjendave"

Më: 11 maj 2022 Në ora: 19:43
Bad News Eagle

“BNE” mposhten nga “ENCE”, nuk kualifikohen në “Stazën e legjendave".

Ekipi shqiptar i lojërave elektronike ka pësuar disfatë nga ekipi “ENCE” me rezultat 16:13 dhe kështu kanë lëshuar një mundësi të mirë për t’u kualifikuar për në fazën e skuadrave më të mirë në botë të njohur si “Staza e legjendave”

Përkundër kësaj humbje “Bad News Eagle” do të kenë edhe një mundësi të fundit për t’u kualifikuar tutje në ndeshjen e radhës.

Deri më tani në këtë garë, “BNE “ kanë dy fitore dhe dy humbje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat