Google zbuloi pamjen e Pixel Watch

Teknologji

Google zbuloi pamjen e Pixel Watch

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 06:53
Foto ilustrim

Ora inteligjente e Google do të mbërrijë më 6 tetor dhe traileri zyrtar i publikuar zbulon pamjen e saj nga të gjitha këndet dhe në të gjitha ngjyrat në të cilat do të jetë e disponueshme.

Pas këtij klipi, i vetmi mister është madhësia e buzës së rrumbullakët.

Dizajni është mjaft unik dhe tërheqës, por kufiri i madh (bezel) mund ta prishë atë ndjeshëm.

Sa i përket byzylykut, ai duket modern por është i “frymëzuar” nga dizajni i Apple.

Spekulohet se Pixel Watch do të kushtojë midis 250 dhe 350 euro me lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth, ose rreth 400 dollarë me funksionalitetin LTE.

Prezantimi i orës inteligjente është planifikuar për më 6 tetor. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat