Një grua goditet me makinë në Tetovë - Bota Sot
Një grua goditet me makinë në Tetovë

Tetova

Një grua goditet me makinë në Tetovë

Më: 1 janar 2019 Në ora: 13:07
Ilustrim

Një grua ka marrë lëndime të rënda trupore, si pasojë e goditjes që ka marrë nga një makinë në rrugën “Nikolla Teslla” në Tetovë.

A.A me lëndime të rënda trupore është dërguar në Spitalin e Tetovës, ndërsa më pas është transferuar në Klinikën “Nënë Tereza”.

Nga policia thonë se është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...