Menduh Thaçi realizon të drejtën e tij të votimit në Tetovë - Bota Sot
Menduh Thaçi realizon të drejtën e tij të votimit në Tetovë

Tetova

Menduh Thaçi realizon të drejtën e tij të votimit në Tetovë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 10:40
Menduh Thaçi

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi së bashku me bashkëshorten e realizoi të drejtën e tij të votimit në objektin “Kopshti i vjetër” në Tetovë në ora 9:30.

“Besoj se sot do të kemi zgjedhje të suksesshme, korrekte, të qeta dhe demokratike dhe shteti Maqedonia e Veriut do t’i përshpejtojë hapat drejt NATO-s dhe Bashkimit Evropian, tha Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...