Tetovë, 18 vjeçari vjedh para dhe barna nga Qendra Klinike në Tetovë, akuzohet për shtatë vepra penale

Tetova

Tetovë, 18 vjeçari vjedh para dhe barna nga Qendra Klinike në Tetovë, akuzohet për shtatë vepra penale

Më: 25 maj 2019 Në ora: 12:19
Ilustrim

Një tetëmbëdhjetë vjeçar dyshohet se ka vjedhur automjete dhe se ka vjedhur para dhe barna nga Qendra Klinike e Tetovës.

Policia ngriti akuzë penale kundër A.Z (18) nga fshati Ozormishte për shkak të dyshimeve të bazuara për shtatë vepra penale “vjedhje të rënda”.

Në 11 shkurti deri 7 mars në rrethinën e Tetovës, sipas MPB-së, i dyshuari ka kryer vjedhje të rënda në automjete dhe ka marrë pjesë, para ndërsa në Qendrën Klinike Tetovë me përdorimin e forcës ka hyrë brenda dhe ka vjedhur para dhe barna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat