Bastisje në Çegran, drogë e gjetur dhe dy persona të privuar nga liria

Tetova

Bastisje në Çegran, drogë e gjetur dhe dy persona të privuar nga liria

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 16:08
Foto Ilustrim

Sot pjestarë të policisë nga SPB-Tetovë, kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapsirat ndihmëse në të 32-vjeçarit A.B. nga Çegrani.Gjatë bastisjes është gjetur dhe konfiskuar substancë pluhuri, një peshore digjitale dhe një thikë kurse A.B. dhe Z.B janë privuar nga liria dhe mbajt në SP-Gostivar për procedura të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat