Në Tetovë goditet nga një veturë 18-vjeçarja

Tetova

Në Tetovë goditet nga një veturë 18-vjeçarja

Më: 29 tetor 2021 Në ora: 16:38
Foto ilustrim

Nga SPB Tetovë njoftojnë se dje një 61-vjeçar me veturën e tij ka goditur një 18-vjeçare.

E cila ka marrë lëndime trupore.

Dje (28-tetor) rreth orës 19:00 në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, vetura “Reno Megane” targa të Tetovës, e drejtuar nga 61-vjeçari F.S. nga Reçica e Vogël e Tetovës ka aksidentuar 18-vjeçaren

A.Sh (këmbësor) nga i njëjti fshat. E lënduara A.Sh. është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin klinik të Tetovës, ndërsa ekipi i SPB-së së Tetovës ka kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat