I riu nga Tetova humbi kontrollin ndaj veturës, bie në përrua

Tetova

I riu nga Tetova humbi kontrollin ndaj veturës, bie në përrua

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 21:23
Foto ilustrim

Një i ri nga Tetova është aksidentuar në rrugën magjistrale Kërçovë Gostivar.

Siç tregojnë dëshmitarët nga vendi i ngjarjes aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00.

Me të cilën vetura “Smart” ka goditur një veturë tjetër dhe ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në përrua.

Një dëshmitarë nga vendi i ngjarjes, se lëndime të lehta ka marrë vetëm shofir i veturës “Smart” me targa të Tetovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat