Tetova voton për kryetar Komune, procesi zhvillohet pa probleme - Bota Sot
Tetova voton për kryetar Komune, procesi zhvillohet pa probleme

Tetova

E shtunë, 20 tetor 2018

Tetova voton për kryetar Komune, procesi zhvillohet pa probleme

Më: 29 tetor 2017 Në ora: 11:00
Ilustrim

Qytetarët e Tetovës po votojnë për kryetarin e komunës së tyre, të gjitha vendvotimet janë hapur në kohë dhe procesi po zhvillohet në regull dhe pa probleme.

Sipas kryetarit të Këshillit Zgjedhor komunal në Tetovë, Nazim Dauti, deri në orën 10, dalja e qytetarëve është 4.8 %.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test