Tetova me rekord, lindin 3 fëmijë natën e Vitit të ri - Bota Sot
Tetova me rekord, lindin 3 fëmijë natën e Vitit të ri

Tetova

E martë, 23 tetor 2018

Tetova me rekord, lindin 3 fëmijë natën e Vitit të ri

Më: 1 janar 2018 Në ora: 14:34
Ilustrim

Viti 2018 në Tetovë ka nisur me bereqet. Natën e Vitit të ri kanë lindur 3 fëmijë i pari ka qenë djalë.

Të gjithë fëmijët kanë lindur shëndosh e mirë. Djali i parë që ka lindur ka lindur me peshë 4.50 kg.

Më pas ka lindur një vajzë dhe në fund një djalë tjetër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test