Sulmohet selia e LSDM-së, thyhen dritaret - Bota Sot
Sulmohet selia e LSDM-së, thyhen dritaret

Tetova

E martë, 16 tetor 2018

Sulmohet selia e LSDM-së, thyhen dritaret

Më: 17 mars 2018 Në ora: 12:50
Ilustrim

Persona të panjohur me gurrë dhe pllaka bekatoni kanë thyer xhamat e derës hyrëse në selinë e LSDM-së në Gostivar.

Sipas policisë së Tetovës ngjarja ka nodhur 1:30 pas mesnate ku personat e panjohur kanë thyer tre dritare.

Policia ka dokumentuar dëmin ndërkaq po punon në gjetjen e autorëve dhe zbradhjen në tërësi të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test