Përleshje me armë mes policisë dhe një të dyshuari në Tetovë - Bota Sot
Përleshje me armë mes policisë dhe një të dyshuari në Tetovë

Tetova

Përleshje me armë mes policisë dhe një të dyshuari në Tetovë

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 10:32
Ilustrim

Mbrëmë pas mesnate në qendër të Tetovës ka pasur një përleshje me armë mes policisë dhe një të dyshuari të cilin policia ka dashur ta arrestojë.

Në tentim për të arrestuar të dyshuarin, policia ka hasur në rezistencë të tij i cili ka hapur zjarr ndaj policisë. Në këtë aksion kanë marrë pjesë edhe inspektorë të lartë.

Informacione më të detajuara për këtë rast duhet të jep MPB-ja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...