Janë arrestuar 32 vajza në klubet e natës në Tetovë - Bota Sot
Janë arrestuar 32 vajza në klubet e natës në Tetovë

Tetova

E premte, 16 nëntor 2018

Janë arrestuar 32 vajza në klubet e natës në Tetovë

Më: 14 korrik 2018 Në ora: 15:13
Ilustrim

Në aksionin kontrollues të Ministrisë së Punëve të Brendshme në dy klube të natës në Tetovë, mbrëmë janë arrestuar 32 vajza nga rajoni.

Siç kumtoi MPB-ja, në aksionin e ndërmarrë nga ora 23:00 deri në 03:00 të mëngjesit, në dy objektet Policia ka gjetur dhe ka arrestuar 22 shtetase të Shqipërisë, një nga Kosova, dy nga Serbia dhe shtatë nga Maqedonia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test