Në Vlorë gjendet e e vetëvarur një 39 vjeçare - Bota Sot
Në Vlorë gjendet e e vetëvarur një 39 vjeçare

Vlora

Në Vlorë gjendet e e vetëvarur një 39 vjeçare

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 13:40
Foto ilustrim

Në fshatin Velçë, Bashkia Selenicë është gjetur e vetëvarur me litarë një 39 vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur rreth 200 metra larg banesës, ku 39 vjeçarja është gjetur nga familjarët e saj në kasollën e bagëtive, e cila dyshohet të jetë vetëvarur.

Njoftim/ Vlorë

Paraprak – Në orën 10:15, në fshatin Velçë, Njësia Administratibe Brataj, Bashkia Selenicë është gjetur e vetëvarur me litarë shtetësia E.T., 39 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur rreth 200 metra larg banesës, ku 39 vjeçarja është gjetur nga familjarët e saj në kasollën e bagëtive, e cila dyshohet të jetë vetëvarur.

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes dhe sqarimin e rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat