Plagosje në Vlorë, transportohet një person në spital

Vlora

Plagosje në Vlorë, transportohet një person në spital

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 19:10
Foto ilustrim

Mbrëmjen e sotme, një plagosje me thikë është shënuar në Vlorë.

Sipas informacioneve, një sherr mes të rinjve në zonën ‘’Uji i Ftohtë’’ në Vlorë ka përfunduar me një të plagusur.

Protagonistë të sherrit kanë qenë dy persona.

Një prej tyre ka marrë plagë dhe u dërgua në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat