Gjenerata e Naser Krasniqit kur e shkeli Italinë!

Volejboll

Gjenerata e Naser Krasniqit kur e shkeli Italinë!

Nga: K. Goca Më: 22 janar 2020 Në ora: 12:33
Gjenerata e Naser Krasniqit kur e shkeli Italinë!

Naser Krasniqi sot është trajner i KV M-Technologie nga Prishtina, por mburret që me gjeneratën e volejbollisteve që kishte atëkohë, në vitin 2003 dhe të vitit 2004, ka qenë i pari që shkeli Pescara-n e Italisë.

Në foto janë Albulena Ejupi, Shemsije Asllanaj, Vlora Hasani, Suzana Repica, ?, Deniza Hasani.

Ulur Ganimete Gërbovci, Teuta Cukaj, Saranda Muhadri, Margona Maksuti, Leonora Latifi, Emine Ramadani dhe Naser Krasniqi. Kjo foto është e vitit 2004 që drejtohej nga Krasniqi.

Krasniqi ka një mijë arsye që të krenohet sepse ka bërë një punë të madhe, sidomos ka sjellë edhe emra e parë të lojtareve nga jashtë në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat