Vajzat e Vushtrrisë: Mos lejoni veten të jeni viktimë - Bota Sot
Vajzat e Vushtrrisë: Mos lejoni veten të jeni viktimë

Volejboll

Vajzat e Vushtrrisë: Mos lejoni veten të jeni viktimë

Më: 28 mars 2020 Në ora: 13:02
Vajzat e Vushtrrisë: Mos lejoni veten të jeni viktimë

Kosova ashtu si e gjithë bota po vazhdon të luftojë kundër përhapjes së Koronavirusit i cili tashmë është shndërruar në një virus të frikshëm për gjithë klubin.

Institutet shëndetësore kërkojnë kujdes të veçantë dhe qëndrimi në shtëpi është lufta më e mirë që mund t’i bëhet kësaj sëmundjeje.

Për t’i inkurajuar të tjerët që të kenë kujdes, me një mesazh të veçantë kanë ardhur volejbollistet e AS Vushtrria.

Të bëjmë më shumë kujdes dhe ti përmbahemi rregullave të caktuara nga Ministria e Shëndetësisë.

“Mos lejoni veten të jeni viktimë e virusit COVID-19 duke treguar mos KUJDES“.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat