Nesër shqyrtohen Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik, konfirmon Ramadani

Ekonomi

Nesër shqyrtohen Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik, konfirmon Ramadani

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 15:41
Ilustrim

Nesër shqyrtohen Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik, konfirmon Ramadani

“Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal, nesër mban mbledhjen e radhës, në të cilën do të shqyrtohen në parim Projektligji për Zyrtarët Publik, dhe Projektligji për Pagat në Sektorin Publik.

Takimi mbahet në ora 10:00, në sallën N-506, kurse prezantimin e ligjeve nga ana e Qeverisë do ta bëjë z. Xhelal Sveçla, Ministër i Punëve të Brendshme”, ka shkruar Ramadani në Facebook. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat