Gjendet në Francë një burrë me kokë të prerë, autori arratiset

Evropë

Gjendet në Francë një burrë me kokë të prerë, autori arratiset

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:29
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Francë. Një burri iu gjet koka e prerë në qytetin e Bolen.

Policia ka nisur kërkimet për një të dyshuar, i cili konsiderohet si i rrezikshëm dhe është i pajisur me thikë, ndërsa aktualisht ndodhet në arrati.

Sipas AFP, rasti nuk ka lidhje me një sulm terrorist.

Policia ka shpërndarë një foto të autorit në Facebook, duke u bërë thirrje banorëve të mos i afrohen atij nëse e shohin dhe të telefonojnë autoritetet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat