Selanik/ Tmerrohen prindërit, gjejnë të varur në banesë vajzën 16 vjeçare

Evropë

Selanik/ Tmerrohen prindërit, gjejnë të varur në banesë vajzën 16 vjeçare

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 16:30
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Selanik në Greqi, ku një vajzë 16-vjeçare është gjetur e varur në banesën ku qëndronte me prindërit.

Sipas mediave, viktima është gjetur nga prindërit e saj kur u kthyen në shtëpi.

Ndërkohë shërbimet mjekësore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku edhe i kanë dhënë ndihmën  e parë.

Por në pamundësi për të shpëtuar të miturën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat